Linda

ne moc milí potěšení od liondy :(

28. března 2009 v 7:44 | Labi
no takže mame zase koťata tak zatim sou 3 a v břichu ma bud 1 nebo 2 no a tetka spi pak dam fota aji ze včerejší prochajdy ale za chvilku du na psy :) takže mame 2 mourovaty a 1 cely černy :D sou nadherny :)

takže sem nespala vod 2 a to sem šla spat vo pul 12takže se mě chce spat a muim na ty psy

papec

linda :) XD

20. března 2009 v 16:02 | Labi


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!! (autorský práva!)
JESTLI UVIDÍM NA NĚJAKYM BLOGU TAK NAHLAŠUJU!!

Landuška je z5

23. ledna 2009 v 15:02 | Labi
no tak linduška se neska vratila konečně!!

a tak sem ju nakrmila byla vyhublá :D a nechtěla už moc jest tak se ji dala mliko jenonže paní je zvyklá z flaštičky tak sem musekla vzít flaštičku a nakrmit ju flaštičkou a tetka kleží s koudou na posleli a spínkajíííí a nemůžeme najít její myšičku :( ale ta se najde :D no a taky ještě něco napišu tak pááááááááááááááááááááááá

linduška není doma!!

22. ledna 2009 v 17:14 | Labi
Linduška už včera nepřišla dom a neska taky ne!!nevim co s nou je!! asi se mrouskaj kočky ale to by se fratila neska a vona ani neska ne!! to je děsný!!mamka porat říká že někde spí ale to není pravda!!dneska ale asi ve3 nebo možna i v 5 dyla na zahladě a sou tam její pacičky!!ale vic ne!!
vona vždycky kdyžn není tak pul dne doma tak mamka vždycky de s koudou za baraky a linda přiběhne ale tetka sem s nou šla ja a nic!!děsně se vo nu bojim!!

asi tetka nic nepřibude tak fakt sorry!!!ale musim ju najít!!neska sem ju hledala a nicke nebyla!!

no pak ještě z mamkou ju pudeme hledat snad ju najdem!!

no ja du ven se po ni koulnout!!!

páá
a SORRY ale je to strašně důležitý!!vždycky když se kouknu nad akvarko tak ju tam vidím nebo na křeslo nebo na postel tak tam prostě leží!!

musim ju najít!

Linduška se chce asik zabííít :D

19. dubna 2008 v 17:04 | Elis
mno tak tahle fotka se mně dost povedla sem si fotila klaudu a ferdu a tetka se dívám a linda se k nám plazí a vypadá to jako kdyby se zavírala:D

Linda u mně elis v popsteli

14. dubna 2008 v 20:54 | Elis
tak tohle je ta kočka která má koťátka ale nikdo je nechce takže asi bude muset děda zabijetmno ale dělá to nerad ale musí mno ale rači vo tom nebudu psat nebo se rozbulím....mno ale zachvilku tu budou fotky i koťátek tak se těžte!!
 
 

Reklama

RenďuLEE adopt
Labi's adopt :D