Říjen 2008

Beran

31. října 2008 v 19:05 | Labi |  horoskop pro psy

Chci vám říct, že vlastnosti psa narozeného v Beranu jsou živé a svěží. Toto znamení mi dává vůdcovství, rozhodnost, nadšení a často netrpělivost. Jsem dychtivý zkoušet nové věci. Jsem zkrátka zvíře plné pohybu. Pokud je ovšem i můj pán podobných vlastností, nastává problém. Oběma nám bude chybět trpělivost.

Já silně toužím po svobodě a potřebuji být všude první! Někdy možná daleko před svým pánem anebo alespoň před ostatními pejsky, zkuste to prosím pochopit. Jsem rozený vůdce psí smečky. V pravém slova smyslu "tahoun".

Někdy velmi nerad kvůli povinnosti opouštím svoje "psí hraní". Jestliže se mnou je ale výcvik veden také hravě, pak se vše lehce naučím, to vám slibuji. Jsem tělesně velmi aktivní, často se u mne však projevuje i velký nepokoj. Pak je důležité mne zaměstnat.

To, co je pro mne - pejska - Berana důležité je, že potřebuji prostor. Není možné mě nechat celý den zavřeného v kotci nebo uvázaného u boudy. To prosím vás nedělejte. V tom případě nepočítejte s tím, že mne tam najdete. Já si určitě najdu skulinu, kudy utéct. Potřebuji mít svoji svobodu. To se snad dá pochopit, když jsem narozený v Beranu.

Jsem velmi hravý i v pozdním věku, jakoby na mé stáří téměř nebylo vidět. Rád si hraji s různými "psími hračkami" nebo dělám cokoli, při čem vybiji svoji obrovskou dávku energie.
Nepočítej u mne s tím, že mě znáte. Vůbec nemůžete odhadnout, co udělám v příští vteřině. To totiž nevím ani já sám. Naučte mě soustředit se, stopovat, hledat, zkrátka cokoli, při čem vám mohu dokázat, jaký jsem bystrý, rychlý a vytrvalý pejsek.

Mám silnou vůli, o tom se jistě sami přesvědčíte. Musím vás však upozornit, že to někdy vede až k bojovným postojům při mém záměru zvítězit. Já vím, že se potřebuji pochopit, že jsem pro vás kamarádem, kterého máte rádi, pak s vámi nebudu bojovat a rád se naučí cokoliv. Mám vás moc rád, jen potřebuji být ujištěn, že vy mne také.

co se to děje??

28. října 2008 v 20:51 | Labi |  náš blog,naše keci-věci
co se to děje lidi??celej blog se nam hroutí!!mame 27 SB sicě nějaky sou pozastaveny-zrušeny ale co se to s vama děje??nikdo sem nechodi pamatuju si navštěvnost 60 deně!!a co tetka ubohejch 13??tak to ne!!chapu byli tady bleskovky tetka nejsou ale je tu SONB a zatim ma jenom čerešničga přes 10??to je to s vama tak zli??chapu je podzim škola ale tak co??na jaře taky byla škola a zvladali ste to..chapu stratili sme spoustu návštěvníku jak sme sem nechodili ale přichazijou nový...bude zima my budeme bejvat venku ale čas si na vas najdeme a vy??no nemysim třeba některy SB ty některy pravidelně chodi..nebudu rači jmenovat aby se někdo neurazil ale chodi vas sem jenom čtvrtka ne li min!!jo nestěžuju si na ty co sem chodi ale na ty co se na nas vykašlali chapu pisemkovi obdobi ale to neni!!prolejzačky byli možna nejaky z přirazu dějaku nebo něco takoviho to taky pišeme ale čas si na vas najdeme!!mno nebudu to tady řešit!!jo a udělam new dess na haloween mno tak sde těžte!! :D

jaký to bylo kdysi dávno..

28. října 2008 v 20:35 | Labi |  náš blog,naše keci-věci
mnop jaký to bylo kdysi dávno u nás skoro rokem..mno a kdybych počítala všechno tak před roken a 1 měsíc..to byli časy...nevěděli sme na co blog je ale skusili sme si to... 1. blog by elra.blog.cz..na ten sme dali 1 vobrazek a par članku a šmitec...to sme ho mněli tejden..bylo to v zaři.....pak v lednu sme založily pataciprostebecko.blog.cz ale to nas nebavilo...a tak v květnu sme ho smazali...a dostavame se k labradorkám...to je naš nej blog!!mameho přes pul roku startoval v dubnu....1.článek si můžete přečíst tady to sem mněla ještě normoš přezdivku ne labi ale Elis..mno vratim se k patakum....to byl blog naší třídy....šlo to hladce...všichni byli spokojeny s blogem jak ho vedeme..co tam davame atd...grafika byla v malovani nokolvek ve photofiltru a tak nebya takova jakou mame tet!!tetka je promakana!!ale předtím byla uplně jena par vobrazku ruzně pohazenejch a šmitec!! klidně kuknite (dole) ten sečm dělala poprvy to byl naš 1. dess kterej sem dělala takže jinak tam byl nějakej vobrazek nebo něco... no neni to tak dlouho..za pul roku co mam foťák tak sem grafiku vohodně zlepšila nevim jestli se vam libi ale...mno to je jedno..pokračuju v našich blogách..v květnu sme založili http://nej-lidicky.blog.cz to sme spali u Renči..no a tak sme mněli 2 blogy najednou..tam ten neni v provozu je v provozu jenom tenhle..potom sem si založila blog http://zviratkaajine.blog.cz ten taky neni v provozu...pak sem si založila blog o miley http://mileycyrus-4ever.blog.cz taky neni v provozu...a nakonec se blog http://nej-lidicky.blog.cz pčřestěhoval na blog http://sweet-vashley.blog.cz taky neni v provozu!!
no to byla slohovka :D
jeno sem vám chtěla přiblížit naš blogovej svět a jak to snašim..kdysi davno ses nestaral kolik lidi chodi k tobě na blog nebo kolik naš SB to mse mněi mysim 9 SB!!mno takže jenom takovi srovnani!!

2.Kolo SONB KONEC

23. října 2008 v 16:16 | Renča |  Bleskovky,Sonb,Sonr,Sonm atd..
Tady jsou jen ti co postoupily:

Žanda7 % (7 Hlasy)7 %7 Hlasy
kira3 % (3 Hlasy)3 %3 Hlasy
Martina2 % (2 Hlasy)2 %2 Hlasy
Temari-chan2 % (2 Hlasy)2 %2 Hlasy
*čerešničQa^^11 % (11 Hlasy)11 %11 Hlasy
[$ojka Janka]28 % (28 Hlasy)28 %28 Hlasy
♣ Mekenzie :o) ♣25 % (25 Hlasy)25 %25 Hlasy
Anushka&Andy16 % (16 Hlasy)16 %16 Hlasy
Haníík a Naníík3 % (3 Hlasy)3 %3 Hlasy


1. žanda blog tady
Můj blog je o high school musicalu a o hannah montana a chtela jsem i o psech
2.kira blog tady
o Narutovi

5.Martina blog tady
o zvieratách

6.temari-chan blog tady
o anime


*čerešničQa^^blog tady
Moj blog je o Scene,Kiki Kannibal,pixelky,obrázky...A tak...A straaašne mám rada moje SB-čQa♥♥♥

$ojka Janka blog tady
Ja som s mijim blockom zacala 25.5.2008 a mam ho moc rada :D na mojom blogu je podla mna aj podla inych kopec zaujimavych veci takze je to taky moj maly MIX svet :-*

♣ Mekenzie :o) ♣ blog tady
Design návody hřbitůvek soutěže


Anushka&Andy blog tady
Takže blog je zalozen neco jako denicek meho pejska ale najdou se ¨tam soutez plno potrebnych informaci xD mno a nevim oc napst xD


Haníík a Naníík blog tady
Tak blog je o psech ... Hlavně o labradorech jak už říká název... Jsou tam soutěže, fotky mého pejska, ostatní pejsci, A moe sbéčka! Něco pár věcí o mě! Jsem taky v soutěži [ viz. my blog ]už páíááádíííííííííííím

22. října 2008 v 21:21 | Labi |  náš blog,naše keci-věci
no tak já du....je H2O....mno du se čučet....jo a dyžtak kuknite na http://sweet-vashley.blog.cz/ dětujuuuuuuuuuuuuuu!!!!!

k designům..

22. října 2008 v 21:17 | Labi |  pro vás!!
k desigům..designy budu dělat o víkendu ale asik až v nedělu..
pardon že sou tak pozdě ale ve škole je strašně učení..každej den písemka..neřešte..a doma musim uklizet tak si to vemte...a chodit na dlouhý procházky s koudinkou..dlouhá tak na 1 h....mno takže neim mno.....to neřešte takže designy budu dělat v nedělu(možná) a nebo jak budeme mejt volno ve škole...tetka klaudinka zzzzzZZZZZZzzzzzzzZZZZZZZzzzzzzzZZZzz......

HEH kuknite na tu fotku co sem našla ↓

jak na zahlavi v malování

20. října 2008 v 14:00 | Labi |  Pro váš blog
no takže sem udělala navod jak vořezavat v malování!!mno někteří mají photofiltre ale ja sem udělala pro ty o nemaj photak navod jak vořezavat podle ruky v malování
kuknite na vobrázek ↓


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

no snad ste pochopilydess pro Anushka&Andy

13. října 2008 v 20:54 | Labi |  pro vás!!
no tak snad líbí :Dzahlavko 800x600 ↓
pozadí #545359 nebo jaký chceš mysim že je dost tmavi možna trochu světlejší neim
okraj levej
nemusíš si ho tam dávat top je jenom tak jestli chceš!!jo a sorry že tam je ten nadpis ale zdalo se mně to bez nadpisu smutný :D jo a snažila sem se tam napsat co nejmenčí to by labi aby to tam nebylo moc vidět!!jestli ho nechceš udělam další!!dyžtak ti zejtra udělám další ju??
no a ty okraje t neim kolik to má :D promin ale ve photofiltru tam bylo 382 ale neim mno :D skusim to na jinym blogu!!al asik až zejtra :D neska je mně blbě :( no......napiš jestli se ti libi

for you

13. října 2008 v 18:46 | Labi |  pro vás!!
Mocinky děkujeme za tu navštěvnost!!!už 3019 Milujeme vás!!vím je to tim SONB ale aji tak!!!jste moc moc moc hodní!!že si sháníte lidišky hlasy!!no a zatim vede anushka tak se drš!!

chceš dess?

13. října 2008 v 16:09 | Labi |  pro vás!!
chcete dess??mysim že nedělam nejhorší!!kdo bude chtít tak napište

  1. co chcet na dess(koho nebo co popřípadě pošlete adresu na ktery fotky najdu)
  2. jakou barvu
  3. neva že tam budou i brushe??
  4. blog
  5. přezdívka
no ale jenom kdo chce!!!!ju??nemam co dělat!!

1.kolo SONB! KONEC!!!!

12. října 2008 v 14:49 | Labi a Renča |  Bleskovky,Sonb,Sonr,Sonm atd..
1. žanda blog tady

Přezdívka:žanda
blog: http://zanda-nohelova.blog.cz/
O blogu:Můj blog je o high school musicalu a o hannah montana a chtela jsem i o psech
promin že vypnuji jinou prihlsku jo ty tam mas Nick:
O blogu: a ja nevim co to je to nick tak se m to napsala takhle jj nezlob se


2. ☼*Mrs. Lollipopp <3 *☼ blog tady
1.*Mrs. Lollipopp <3 *☼
mno.......zacala som s nim len 16.7....nemam ho dlho ale mam už asi 34 SB....a mam ich wsetky rada....proste mam blog o wselicom :)

3.kocickalea blog spíš web tady
kocickalea
no...začala jsem nedávno, teprve v červnu a blog je hlavně o kočkách a taky delfínek...nemám ho u blogu, takže nevím, jestli se můžu účastnit, ale stejně se tam koukněte=o)

4.kira blog tady
1.kira
2.kiklopantije.blog.cz
3.o Narutovi

5.Martina blog tady
1.Martina
2.www.bigl8.blog.cz
3.o zvieratách
6.temari-chan blog tady

Temari-chan
2.naruto18.blog.cz
3.o anime

7.Peťa blog tady
Peťa
Můj blog je doclea hodně o scene, music, hodně se mi líbí obrázky na různá témata takže ty tam taky sou:)..Je toho tam docela hodně, přijďte se kouknout sami;)


8.*čerešničQa^^blog tady
Moj blog je o Scene,Kiki Kannibal,pixelky,obrázky...A tak...A straaašne mám rada moje SB-čQa♥♥♥9.$ojka Janka blog tady
Ja som s mijim blockom zacala 25.5.2008 a mam ho moc rada :D na mojom blogu je podla mna aj podla inych kopec zaujimavych veci takze je to taky moj maly MIX svet :-*

10.
♣ Mekenzie :o) ♣ blog tady
Design návody hřbitůvek soutěže


11.Anushka&Andy blog tady
Takže blog je zalozen neco jako denicek meho pejska ale najdou se ¨tam soutez plno potrebnych informaci xD mno a nevim oc napst xD


12.Haníík a Naníík blog tady
Tak blog je o psech ... Hlavně o labradorech jak už říká název... Jsou tam soutěže, fotky mého pejska, ostatní pejsci, A moe sbéčka! Něco pár věcí o mě! Jsem taky v soutěži [ viz. my blog ]


13.Nick:Zzana & Riva blog tady
O blogu:Je to blog o The sims 2.Njdeš tam komix downloady .......Blog se bude MOŽNÁ rušit tak bychom si chteli ete zasoutezit!!

na postupmusíte mejt 10 hlasů!!
konec bude 17.10 08 pátek!!kdo nebude mejt 10 hlasů tak vipadne!!a když budete mejt všici 10 tak budete muset mejt 15...

nebudu psat..

9. října 2008 v 21:21 | Labi |  náš blog,naše keci-věci
myslim že nemusím vysvětlovat že sem moc nechodima...předtim to nebylo tolik..ale tetka nechodime skoro vubec!!!!ja vim je to strašny!!
jako tendle tejden a hlabně posledni dny!!
ve středu:nebudu vipisovat jenmom řeknu že umřel kamoš miho brachy na motorce...-to je ta nejhorši sprava ktera existuje!!!
nweska:to nebylo taky dobry ale ne zas tak katastrfalni!!jenom klaudinka ma něco s pacičkou snad ne tak važny!!doufam!!neska na prochazce se ji to stalo snat ju to přejde!!mněla to zavazany ale nechtěla to tak sem ji to nenutila!!dejchala jak když sem ja běžela 15 stovku!!takže to si nedovedete představit!!a to sme s koudinkou šli jenom vod roscesti(newite) takže to je tak 200 m no to vic!!možna 300 no nebylo to moc..možna i min!! no ale k ty 1 spravě se na nic neptejte nema to cenu nebudu vodpovidat!!nemam na to naladu ani žaludek jenom řeknu že byl na mistě mrtvej ale vic nic!!!je to smutnej tejden pro všechny!!a hlavně pro jrho rodinu a pro maňulku a aničku...jo a marketu ale tu neznam ...no prostě pro kamoše...neřeště..no ale maňa mněla takovou smulu..stalo se to skoro před jejich barakenm!!!nebudu vipisou vat už musim!!!
páááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

PS:nemusite to čist sou to moe žblechny!!!spiš to nečtite chcu se jenom vomluvit SB že k nim nechodime at si nas nemažou!!

a že k nim ani v řinu asik nepudeme!!no prostě se omlouvame!!!!!!!!!!!


takhle muže dopadnout i vaša motorka(to neni vona)
zdroj obrázků www.google.cz

od *alifji

8. října 2008 v 14:09 | Labi |  O nás
dekuju je moc hezunkej!!!:D *mucííííííííííQ* kráása :D

RenďuLEE adopt
Labi's adopt :D